1 במרץ
התקף חרדה!

הכוח שהביא אותנו לתוכנית זו עדיין אתנו והוא ימשיך להנחות אותנו אם רק ניתן לו.

טקסט בסיסי, עמוד 26

האם היה לכם פעם התקף בהלה? לאן שנגיע, דרישות החיים מהממות אותנו. אנו משותקים ואנו לא יודעים מה לעשות בקשר לזה. איך נוכל לצאת מהתקף חרדה? ראשית, אנו עוצרים. אנו לא יכולים להתמודד לבד עם כל הדברים בבת אחת, אז אנו מפסיקים הכל לרגע ונותנים לדברים להירגע. אנו עושים חשבון נפש מיידי של הדברים שמטרידים אותנו. אנו בודקים כל פרט ושואלים את עצמנו את השאלה הבאה: עד כמה זה באמת חשוב? ברוב המקרים נגלה שרוב הפחדים והדאגות שלנו אינם דורשים את תשומת הלב המיידית שלנו. אנו יכולים להניח את אלה בצד ולהתמקד בנושאים להם באמת נחוץ פתרון מיידי. אנו עוצרים שוב ושואלים את עצמנו, מי שולט כאן בכלל? זה עוזר לנו לזכור שהכוח העליון שלנו הוא השולט. אנו מנסים לדעת את רצונו של הכוח העליון שלנו במצב זה, יהיה אשר יהיה. אנו יכולים לעשות זאת בדרכים רבות: באמצעות תפילה, שיחות עם החונך, עם חברים באנ-איי או באמצעות השתתפות בפגישות ופניה לחברים אחרים בבקשה שישתפו בניסיונם. כאשר הרצון של הכוח העליון שלנו ברור לנו, אנו מתפללים ליכולת לבצע זאת. בסוף, אנו נוקטים פעולה. התקפי חרדה לא צריכים לשתק אותנו. אנו יכולים להשתמש במשאבים של תוכנית אנ-איי על מנת להתמודד עם כל מה שניקרה בדרכנו.
רק להיום:  הכוח העליון שלי לא הביא אותי עד השלב הזה בהחלמה רק כדי לנטוש אותי! כשהחרדה תוקפת אנקוט צעדים מסוימים כדי למצוא את הדרכתו והשגחתו התמידית של אלוהים.


להאזנה


דרוש יו”ר לקו המידע

דרישות התפקיד: 2 שנות ניקיון, ניסיון בשירות בוועדות של שנה לפחות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה טכנולוגית

להגשת מועמדות לחצו כאן

לוועדת השירות הארצית לשנת 2022 דרושים בעלי תפקידים

תאריך אחרון להגשת מועמדות – 24/11/2021

לצפייה בטבלת קריטריונים לתפקידי השירות לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

דרושים יו”ר קווי מנחה לכנס ויו”ר כנס

דרישות התפקידים: 5 שנות ניקיון, ניסיון רב בשירות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה בסיסית במחשבים

לפרטים נוספים לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

לאירועי אן-איי נוספים בארץ ובעולם והודעות שירות לחצו כאן. אתם מוזמנים ומוזמנות לעדכן אותנו לגבי אירועים חדשים דרך דף צור קשר או דרך המייל web@naisrael.org.il.