19 בנובמבר
שפת האמפתיה

… המכור ימצא מההתחלה את כל ההזדהות שהוא זקוק לה כדי לשכנע את עצמו שהוא יכול להישאר נקי, בעזרת הדוגמא של אלה שיש להם שנות-החלמה רבות.

טקסט בסיסי, עמוד 85

רבים מאתנו חשבו אחרי הפגישה הראשונה שלהם באנ-איי, שיש הרבה דברים ראויים לביקורת, חשבנו כך משום שלא היינו בטוחים שאנ-איי מתאים לנו. יכול להיות שהרגשנו שאף אחד לא סבל כמו שאנו סבלנו, או שחשבנו שאנחנו לא סבלנו מספיק. הקשבנו לחברים שמדברים, התחלנו לשמוע משהו חדש, שפה ללא מלים ששורשיה נעוצים בהכרה ואמונה; שפת האמפתיה. השתוקקנו להשתייך, המשכנו להקשיב. אנו מוצאים את כל ההזדהות שאנו צריכים כשאנו מבינים ומדברים את שפת האמפטיה. על-מנת להבין שפה מיוחדת זו, אנו צריכים להקשיב מהלב. בשפת האמפתיה יש מעט מאוד מילים; היא שפה של תחושות ולא של דיבורים. היא לא מטיפה ולא מרצה, היא מקשיבה. היא יכולה להגיע ולגעת בנפש של מכור אחר, בלי שתיאמר אף מילה אחת. בקיאות בשפת האמפטיה תגיע אלינו עם תרגול. ככל שאנו משתמשים בה עם מכורים אחרים ועם הכוח העליון שלנו, כך אנו מבינים שפה זו. והיא גורמת לכך שנמשיך לבוא.
רק להיום:  אקשיב מהלב. עם כל יום שעובר אהיה יותר ויותר בקיא בשפת האמפתיה.

שירות המשרד בתאריך 18/11/19 יהיה עד השעה 18:00
באופן חד- פעמי.

התלבטות, בעיה או קונפליקט בקבוצתכם? אנו כאן בכדי לשרת אתכם!

תת ועדת מידע לקבוצות איזור מרכז
רחלי: 054-8364846
ארנון: 054-8178029
אלכס: 053-9358801

חברים שמעוניינים מוזמנים לשרת בוועדת תרגום

שירות ממלא ורוחני (אין צורך באנגלית ברמה גבוהה) – tirgum.na@gmail.com

אתר האינטרנט של אנ-איי מחפש חברים שרוצים לעשות שרות ממלא, מחבר ומאתגר בתפקיד מעדכן התכנים באתר. ידע ונסיון טכנולוגי יכולים להועיל אך לא נחוצים. משיכה ועניין לתחום מומלצים מאוד. לפרטים לשלוח מייל ל web@naisrael.org.il ונחזור אליכם בהקדם. אוהבים