19 במאי
חשבון נפש של גדילה

אנו בוחנים את התנהגותנו בעבר ובהווה כדי לראות על מה אנו רוצים לשמור וממה להיפטר.

טקסט בסיס, עמוד 29

כשהיום מתקרב לסיומו, רבים מאתנו חושבים על עשרים וארבע השעות שחלפו ושוקלים איך נוכל לחיות אחרת בעתיד. קל למחשבותינו להישאר לכודות בשגרה של העולם הזה: צריך להחליף שמן במכונית, לשמור על ניקיון הבית או לרוקן את האשפה. לפעמים יש צורך במאמץ מיוחד כדי לחלץ את מחשבותינו מהערוץ השגרתי הזה ולהעביר אותן לנתיב גבוה יותר. שאלה פשוטה אחת יכולה לשים אותנו בנתיב הגבוה: מה לדעתנו, רוצה הכוח העליון שלנו, עבורנו, מחר? אולי אנו צריכים לשפר את הקשר ההכרתי החלש שלנו עם אלוהים לפי הבנתנו. אולי לא נוח לנו בעבודה שלנו או במערכת היחסים שלנו ואנו אוחזים בהם רק מתוך פחד. אולי אנו מסתירים פגם אופי טורדני כלשהו, חוששים לשתף זאת עם החונך שלנו. השאלה היא, באילו חלקים של חיינו, אנו באמת רוצים לגדול? בסופו של כל יום, אנו מגלים שזה מועיל להקדיש כמה רגעים כדי להיות עם הכוח העליון שלנו. אנו יכולים להתחיל להרהר על מה יתרום הכי הרבה לתוכנית הגדילה הרוחנית שלנו, ביום הבא. אנו חושבים על התחומים בהם גדלנו לאחרונה ומסמנים כמטרה תחומים שעדיין דורשים עבודה. האם יש דרך מתאימה יותר לסיים את היום?
רק להיום:  אשמור זמן מה, בסוף היום, כדי להתחבר עם הכוח העליון שלי, אבחן את היום שחלף ואעשה מדיטציה על מה שעומד ביני לבין רצונו של הכוח העליון שלי בשביל חיי.


להאזנה


דרוש יו”ר לקו המידע

דרישות התפקיד: 2 שנות ניקיון, ניסיון בשירות בוועדות של שנה לפחות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה טכנולוגית

להגשת מועמדות לחצו כאן

לוועדת השירות הארצית לשנת 2022 דרושים בעלי תפקידים

תאריך אחרון להגשת מועמדות – 24/11/2021

לצפייה בטבלת קריטריונים לתפקידי השירות לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

דרושים יו”ר קווי מנחה לכנס ויו”ר כנס

דרישות התפקידים: 5 שנות ניקיון, ניסיון רב בשירות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה בסיסית במחשבים

לפרטים נוספים לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

לאירועי אן-איי נוספים בארץ ובעולם והודעות שירות לחצו כאן. אתם מוזמנים ומוזמנות לעדכן אותנו לגבי אירועים חדשים דרך דף צור קשר או דרך המייל web@naisrael.org.il.