25 במרץ
אני לא יכול, אבל אנחנו יכולים

אנו יוצאים מהבידוד של ההתמכרות ומוצאים חברותא של אנשים ביניהם יש קשר משותף של החלמה… אמונתנו, כוחנו ותקוותנו נובעים מאנשים המשתפים אותנו בהחלמה שלהם…

טקסט בסיסי, עמוד 94-95

אל תודה בשום חולשה, הסתר את כל החסרונות, הכחש כל כישלון, עשה זאת בעצמך - אלה היו העקרונות שהנחו רבים מאתנו. הכחשנו שאנו חסרי-אונים מול התמכרותנו, שחיינו הפכו בלתי- ניתנים לניהול למרות שכל הראיות הוכיחו את ההפך. רבים מאתנו לא נכנעו, עד שהיו בטוחים שיש משהו ששווה להיכנע לו. רבים מאתנו עשו את הצעד הראשון רק כשהייתה לנו הוכחה שמכורים יכולים להחלים במכורים אנונימיים. באנ-איי, אנו מוצאים אנשים שהיו באותו מצב קשה, עם אותם צרכים, שמצאו כלים שעובדים בשבילם. מכורים אלה נכונים לשתף אותנו בכלים אלה ולתת לנו את התמיכה הרגשית שאנו צריכים כשאנו לומדים להשתמש בהם. מכורים מחלימים יודעים עד כמה יכולה להיות חשובה עזרתם של אחרים, מכיוון שהם קיבלו אותה בעצמם. כשאנו הופכים לחלק ממכורים אנונימיים אנו מצטרפים לחברה של מכורים כמונו, קבוצה של אנשים שיודעים שאנו עוזרים אחד לשני להחלים.
רק להיום:  אצטרף לקשר ההחלמה. אמצא את הניסיון, הכוח והתקווה שאני צריך בחברותא של מכורים אנונימיים.


להאזנה


דרוש יו”ר לקו המידע

דרישות התפקיד: 2 שנות ניקיון, ניסיון בשירות בוועדות של שנה לפחות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה טכנולוגית

להגשת מועמדות לחצו כאן

לוועדת השירות הארצית לשנת 2022 דרושים בעלי תפקידים

תאריך אחרון להגשת מועמדות – 24/11/2021

לצפייה בטבלת קריטריונים לתפקידי השירות לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

דרושים יו”ר קווי מנחה לכנס ויו”ר כנס

דרישות התפקידים: 5 שנות ניקיון, ניסיון רב בשירות,  כושר ארגוני וניהולי, הבנה בסיסית במחשבים

לפרטים נוספים לחצו כאן
להגשת מועמדות לחצו כאן

לאירועי אן-איי נוספים בארץ ובעולם והודעות שירות לחצו כאן. אתם מוזמנים ומוזמנות לעדכן אותנו לגבי אירועים חדשים דרך דף צור קשר או דרך המייל web@naisrael.org.il.