מכורים אנונימיים (אנ-איי) היא חברותא או חברה שלא למטרת רווח, של גברים ונשים עבורם הסמים הפכו לבעיה עיקרית. אנו קוראים לעצמנו מכורים מחלימים ואנו נפגשים באופן קבוע כדי לעזור אחד לשני להישאר נקיים. זוהי תוכנית של הינזרות מוחלטת מכל הסמים. אין שום דרישות להצטרפות או לחברות בארגון שלנו חוץ מהרצון להפסיק להשתמש. אנו מציעים שתנהגו בפתיחות, תנו לעצמכם הזדמנות. התוכנית שלנו היא מערכת עקרונות הכתובים בפשטות, כך שאנו יכולים לחיות על פיהם בחיינו היומיומיים. החשוב ביותר לגביהם, שהם עובדים.

החברות באנ איי לא מחייבת אותנו לשום דבר. איננו מקורבים לארגון כלשהו, אין לנו דמי חבר או תשלומי חובה, איננו מצהירים הצהרות כלשהן ולא מבטיחים הבטחות לאיש. איננו קשורים לשום קבוצה פוליטית, דתית או לכל גורם אוכף-חוק ואיננו נמצאים תחת מעקב. כל אחד מוזמן להצטרף אלינו, מבלי להתחשב בגיל, גזע, זהות מינית, “אני מאמין” כלשהו, אמונה דתית או העדר אמונה. איננו מעוניינים לדעת באילו סמים השתמשת או באילו כמויות, מי היו הסוחרים שלך, מה עשית בעבר, אם אתה עשיר או עני, אלא אך ורק מה אתה רוצה לעשות בנוגע לבעייתך ואיך אנו יכולים לעזור. אנו שמים דגש גדול על עזרה אחד לשני מפני שאנו מאמינים שאנו יכולים לשמור על מה שיש לנו רק בנתינה לאחרים. מניסיון הקבוצה שלנו למדנו שאלה הממשיכים לבוא לפגישות שלנו באופן קבוע, נשארים נקיים.

אם אתה חושב שיכול להיות שיש לך בעיית סמים או שאתה מכור, אנו מזמינים אותך לבוא לאחת מהפגישות שלנו המופיעות ברשימת הפגישות. בנוסף, ניתן להתקשר לקו המידע של מכורים אנונימיים 033-747474 כדי לקבל פרטים נוספים. ניתן גם לשלוח את פנייתך באמצעות עמוד צור קשר.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע עבור בני משפחה או מטופלים אתם מוזמנים לעמוד מידע למשפחות או לעמוד לאנשי מקצוע.

*  מטעמי פשטות הכתוב בלשון זכר אך מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

    דברו איתנו!
    “איננו מעוניינים לדעת באילו סמים השתמשת או באילו כמויות… אלא אך ורק מה אתה רוצה לעשות בנוגע לבעייתך ואיך אנו יכולים לעזור.”

      דברו איתנו!